اصلی
شرکت گاز استان رتبه برتر جشنواره شهید رجایی را کسب کرد
کد مطلب: 2177
تعداد بازدید: 290
1397-06-10

 

جشنواره شهید رجایی فرصتی برای سنجش میزان انطباق عملکرد دستگاههای مختلف اداری بر اساس شاخصهای اعلان شده با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برگزار گردید. دکتر نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در این رابطه اظهار داشت:

سال گذشته 48 دستگاه مورد ارزیابی قرار گرفتند که امسال ۶۰ دستگاه پایش شد.دستگاه‌های اجرایی استان از یک هزار امتیاز شاخص‌های عمومی نمره ۴۲۵,۰۳ و در شاخص‌های اختصاصی از هزار امتیاز نمره ۸۸۳.۰۶ گرفتند.وی اقزود: از ۶۰ دستگاهی که در پنج گروه ارزیابی شدند ۲۰ دستگاه در حوزه‌های مختلف برگزیده شدند.
 
شرکت گازاستان به عنوان یکی از دستگاه‌های برتر در شاخص‌های اقتصاد مقاومتی، اشتغال و سرمایه‌گذاری معرفی شد.

مهندس خادم مدیرعامل شرکت گاز ضمن سپاس از این انتخاب و ابراز خرسندی از این موفقیت، آن را نشانه همدلی و تلاش تمام مجموعه در راستای خدمت واقعی و ملموس به مردم شریف استان با سرلوحه قرار دادن قانونمداری و فرهنگ خدمتگزاری دانستند. ایشان  ابراز امیدواری کردند که با انگیزه خوبی که در بین کارکنان صدیق و خدوم  مجموعه است و با پیش بینی برنامه های مختلفی که در حال انجام است طی چند ماه آینده شاهد تحول شگرف در بخشهای مختلف به خصوص خدمات بهتر، سریعتر و شفاف تر به متقاضیان و مشترکین خواهیم بود و انشالله خبرهای خوب بیشتری از شرکت گاز استان شنیده خواهد شد. 

 

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر