اصلی
انتصاب جدید در شرکت گاز استان
کد مطلب: 2255
تعداد بازدید: 286
1397-10-21

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان طی احکامی جداگانه از سوی مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد ، سرپرست مدیریت منابع انسانی و همچنین سرپرست روابط عمومی شرکت گاز استان منصوب شدند.

 
طی حکمی از طرف مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت گاز استان منصوب شد.
در این حکم آمده است:
سرکار خانم فرخنده هادی اصل
با سلام /احتراماً با توجه به مراتب تعهد و تخصص ، سوابق ارزشمند و توانمندی جنابعالی از تاریخ صدور این حکم به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت گاز استان منصوب می گردید. با توجه به شرح وظایف و اهمیت کارکنان ، سرمایه اصلی و فکری شرکت انتظار می رود در راستای مدیریت فرایند جذب نیروی انسانی شناخت و مدیریت فرهنگ سازمانی تجزیه و تحلیل شغل ، آموزش کارکنان و تلاش برای ارتقا و مهارت آنان و حفظ و تقویت انگیزه کارکنان با برنامه ریزی گام مهمی برداشته شود .توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایمد ، با اغتنام فرصت لازم می‌داند از خدمات آقای حمید صادقی در مدت تصدی مسئولیت فوق تشکر و قدردانی نماید.
و من الله توفیق
رحمان خادم / مدیر عامل
 
همچنین طی حکمی دیگر سرپرست روابط عمومی شرکت گاز استان منصوب شد.
در حکم انتصاب سرپرست روابط عمومی شرکت گاز استان آمده است:
جناب آقای حمید صادقی
با سلام/ احتراماً با توجه به بخشنامه شماره۲۰/۲/۲۹۹ مورخ ۹۷/۵/۶ در خصوص محدودیت ۴ ساله برای عهده داری یک سمت و با عنایت به مراتب تعهد و تخصص ، سوابق ارزشمند و توانمندی جنابعالی از تاریخ صدور این حکم به عنوان سرپرست روابط عمومی شرکت گاز استان منصوب می گردید. توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید. با اغتنام فرصت لازم می‌داند از خدمات آقای مجید روح الهی در مدت تصدی مسئولیت فوق تشکر و قدردانی نماید.
و من الله توفیق
رحمان خادم/ مدیر عامل

 

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر