اصلی
آئین درختکاری در شرکت گاز استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار گردید
کد مطلب: 2285
تعداد بازدید: 223
1397-12-21

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد این آئین با حضور مهندس فیلی معاون عمرانی استاندار، دکتر نوروزی مدیرکل سازمان برنامه و بودجه استان، مهندس مسعودی مدیرعامل پالایش و پخش فرآورده های نفتی، مهندس لدنی نژاد مدیرعامل آبفا، مهندس تاج الدینی مدیرکل سازمان کشاورزی و مهندس حکمتیان مدیرکل منابع طبیعی برگزار گردید. مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه وبویراحمد از جنگل ها به عنوان ریه تنفسی جامعه یاد کرد و گفت باید همه با استفاده از سوخت پاک که همان گاز طبیعی می باشد به حفظ محیط زیست و طبیعت کمک کنیم.

مهندس رحمن خادم در آیین درختکاری در شرکت گاز گفت خودم را کارمند منابع طبیعی می دانم و در عین حال حفظ طبیعت برای نسل های آینده یک وظیفه همگانی است.

خادم کاشت درخت را گامی در جهت حفظ محیط زیست دانست و تصریح کرد باید این فرهنگ در جامعه نهادینه شود و شرکت گاز با گازرسانی به روستاها نقش موثری در حفظ جنگل ها و طبیعت داشته است.

در این آئین مهندس فیلی از گچساران به عنوان شهرستان سبز یاد کرد و‌ گفت: با گازرسانی به سایر مناطق روستایی برای حفظ محیط زیست سالم و منابع طبیعی پایدار اقدام خوبی انجام خواهد شد. وی از خدمات شرکت گاز استان برای گازرسانی به مناطق صعب العبور و کوهستانی که مانع قطع درختان می شود به صورت ویژه تشکر و قدردانی کرد.

دراین برنامه ضمن کاشت چهار اصله نهال، میز خدمت شرکت گاز استان بهره برداری شد.

         نظرات

         نظری ثبت نشده است

         اضافه کردن نظر